رفتن به نوشته‌ها

میکرونیدلینگ

انواع میکرونیدلینگ

Contents [hide]

انواع میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

امروزه جوانسازی پوست از جمله مواردی است که افراد بسیاری را در گیرد خود کرده است. از جمله روش های جوانسازی میکرونیدلینگ می باشد. در روش میکرونیدلینگ از سوزن های زیر پوستی که در  پوست فرو می کند، سبب می شود تا کلاژن های پوست تحریک شده و پوست شاداب گردد. از جمله مواردی که از میکرونیدلینگ استفاده می شود، از بین بردن جای اسکار، کاهش جای جوش، کم تر شدن چین و چروک پوست صورت می باشد.

انواع میکرونیدلینگ

درمان جای سوختگی با میکرونیدلینگ

از جمله روش هایی که می توان برای کاهش و درمان جای سوختگی از آن استفاده کرد، میکرونیدلینگ می باشد. زیرا در روش میکرونیدلینگ به دلیل تحریک سلول های کلاژن ساز پوست، زخم ها تا حدود بسیار زیادی درمان می شود. زیرا کلاژن سازی پوست تاثیر به سزایی در ترمیم پوست دارد.

جوان سازی پوست با میکرونیدلینگ

برای پیشگیری از افتادگی پوست و نیز حفظ زیبایی و جوانی پوست می توان از میکرونیدلینگ استفاده نمود. این روش به دلیل تاثیر گذاری بالایی که دارد، مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. در روش جوان سازی پوست با میکرونیدلینگ به دلیل تاثیر گذاری بر روی کلاژن و الاستین موجود  در پوست که سبب می شود تا استحکام و جوانی پوست حفظ شود، نیز جوانی پوست افزایش یافته و حفظ می شود. از مزایای این روش انجام فعالیت های روزانه بلافاصله بعد از میکرونیدلینگ می باشد.

درمان جای اسکار با میکرونیدلینگ

از میکرونیدلینگ می توان به منظور درمان جای اسکار و زخم نیز استفاده نمود. همانطور که گفته شد ، در این روش به دلیل تحریک شدن کلاژن های پوست، پوست ساخته شده و جای اسکار و زخم به مرور زمان از بین خواهد رفت. برای درمان جای اسکار با توجه به میزان اسکار و زخم روی پوست، تعداد جلسات درمانی بعد از بررسی های پزشک مشخص می شود.

میکرونیدلینگ از جمله روش و تکنیک های جدید می باشد که می توان برای درمان بسیاری از بیماری ها و عوارض پوستی از آن کمک گرفت. این روش کاملا ایمن و بدون عارضه بوده و از جمله روش ها تایید شده در کلینیک های زیبایی جهان است. از این روش در موگه کلینیک به منظور جوانسازی و  درمان جای اسکار نیز استفاده می شود.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

بعد از انجام میکرونیدلینیگ نیاز به انجام مراقبت هایی است که عبارتند از :

  • تا 24 ساعت از شستشوی صورت خودداری فرمائید.
  • بعد از انجام میکرونیدلینگ پمادهایی بر روی پوست شما استعمال می شود. لطفاً قبل از خواب به آرامی با دستمال کاغذی تا جایی که امکان دارد پماد ها را پاک کنید و از کرم ترمیم کننده ای که برایتان تجویز شده است، استفاده کنید.
  • روزی سه بار کرم ترمیم کننده استفاده نمایید و بعد از آن با فاصله 15 دقیقه ضدآفتاب را بزنید. اگر قرار است از خانه خارج شوید، 30 دقیقه بعد از استفاده از ضدآفتاب باشد.
  • تا روزی که قرمزی پوست وجود دارد استفاده از ترمیم کننده را ارائه می دهید.
منتشر شده در میکرونیدلینگ